Flaka Krelani foto vetëm në peshqir, ja poza seksi - Bota Sot
Flaka Krelani foto vetëm në peshqir, ja poza seksi

Mediale Vip

Flaka Krelani foto vetëm në peshqir, ja poza seksi

Më: 20 shtator 2019 Në ora: 15:16
Flaka Krelani

Flaka Krelani ka ‘ngacmuar’ imagjinatën e ndjekësve me imazhin e fundit.

Flaka Krelani është nga emrat më të përmendur të shoubizit kjo për shkak të postimeve provokuese që këngëtarja publikon herë pas here.

Ajo në postimin e fundit të bërë është shfaqur tejet atraktive nga dhoma e gjumit ku është shfaqur vetëm në robdishan dhe këmba e ngritur lartë të ‘ngacmon’ imagjinatën.

Image

Përndryshe, sa i përket muzikës Flaka nuk është aq aktive si në rrjete sociale kënga e fundit e saj titullohet ‘Slay’ dhe është pritur mirë nga publiku shqiptar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...