Filmi me Jennifer Lopez ndalohet në Malajzi - Bota Sot
Filmi me Jennifer Lopez ndalohet në Malajzi

Mediale Vip

Filmi me Jennifer Lopez ndalohet në Malajzi

Më: 20 shtator 2019 Në ora: 19:35
Filmi “Hustlers”

Një film në lidhje me striptizeret ku interpreton Jennifer Lopez është ndaluar në Malajzi për shkak të “përmbajtjes së tepruar të tij të pahijshme”.

Bordi i censurimit të filmit në vend tha se gjokset e zhveshura, vallet erotike dhe skenat që paraqesin drogë e bëjnë filmin “Hustlers” jo të përshtatshëm për shfaqjen publike.

Square Box Pictures, kompania distribuuese për Malajzi, konfirmoi ndalimin.

Aktualisht ky film po ngjitet lart në listën e arkave filmike në SHBA.

“Hustlers” është i bazuar në një histori të vërtetë dhe është frymëzuar nga një artikull i New York Magazine që u bë viral në vitin 2015.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...