Zëri mbushi shtatë muaj, Elita ia kushton fjalët më të bukura - Bota Sot
Zëri mbushi shtatë muaj, Elita ia kushton fjalët më të bukura

Mediale Vip

Zëri mbushi shtatë muaj, Elita ia kushton fjalët më të bukura

Më: 20 shtator 2019 Në ora: 21:54
Elita me djalin e saj

Elita Rudi i dedikoi fjalë zemre djalit me rastin e shtatë mujorit.

Elita Rudi ka publikuar disa imazhe të djalit të saj, Zërit, të cilat ia kanë realizuar në pushime.

Përmes këtyre fotografive, moderatorja uroi djalin me fjalët më të ëmbla, që rrjedhin nga zemra e një nëne.

Image

“Më lejo të të dua pak më shumë, para se të mos jeni më i vogël. Urime shtatë mujorin fëmija im”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, Zëri është fëmija i vetëm i Elitës dhe Gjikos.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...