“Madona më afroi 20 milion dollarë, ta lija shtatzënë”, deklarata e bujshme e yllit të NBA - Bota Sot
“Madona më afroi 20 milion dollarë, ta lija shtatzënë”, deklarata e bujshme e yllit të NBA

Mediale Vip

“Madona më afroi 20 milion dollarë, ta lija shtatzënë”, deklarata e bujshme e yllit të NBA

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 07:45
Madona dhe Drake

Ish- basketbollisti i famshëm i NBA, Dennis Rodman ka bërë bujë së fundmi në mediat botërore, me deklaratën e tij, lidhur me këngëtaren e madhe por edhe problematike, Madonna.

Sipas "Fox", nuk është sekret më që ata kaluan një romancë për gjatë viteve të 90-ta.

Pas shumë vitesh, basketbollisti befasoi me rrëfimin e tij në "The breakfast club", lidhur me propozimin që i kishte bërë këngëtarja.

“Ajo më tha që nëse e lë shtatzënë do të më paguajë 20 milion dollarë dhe këto para vijnë vetëm nëse fëmija lind”.

Kështu u shpreh ish-ylli i basketbollit. Dennis hapi arkivat e romancës me ikonën e pop-muzikës Madonën, e cila tani ka gjashtë fëmijë, por në tërë karrierën e saj ajo veç muzikës ka bërë bujë edhe  të tilla diskutime e debate. Madona ende nuk e ka përgënjeshtruar ish0basketbollin për të atë pretendoi një mbrëmje më parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...