Pas lëvdatave që mori nga Ronaldo, Georgina shkëlqen në Madrid - Bota Sot
Pas lëvdatave që mori nga Ronaldo, Georgina shkëlqen në Madrid

Mediale Vip

Pas lëvdatave që mori nga Ronaldo, Georgina shkëlqen në Madrid

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 08:19
Georgina Rodriguez

Georgina Rodriguez mori gjithë vëmendjen me paraqitjen e fundit.

Georgina Rodriguez është kujdesur që të gjithë t’i kthejnë sytë nga ajo gjatë paraqitjes së fundit në publik.

E dashura e futbollistit, Cristiano Ronaldo, ishte e pranishme në një event që u organizua në Madrid.

Në 30-vjetorin e brendit “Sesderma”, Georgina u shfaq me një fustan të gjatë, elegant, në të cilin shkëlqeu me paraqitjen.

Kjo paraqitje e Georginës vjen pas deklaratës së bujshme të Ronaldos, i cili kur i kërkuan të zgjedh mes golit të bukur dhe marrëdhënieve intime me partneren, tha se kjo e fundit nuk mund të krahasohet me golin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...