Kënga “You Can’t Stop The Girl” e Bebe Rexhës është dedikim - Bota Sot
Kënga “You Can’t Stop The Girl” e Bebe Rexhës është dedikim

Mediale Vip

Kënga “You Can’t Stop The Girl” e Bebe Rexhës është dedikim

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 08:32
Bebe Rexha

Bebe Rexha ka treguar se kujt i kushtohet kënga “You Can’t Stop The Girl”. 

Bebe Rexha ditë më parë publikoi këngën “You Can’t Stop The Girl” në versionin audio.

Kjo këngë e këngëtares shqiptare është njëherësh kolonë zanore e “Maleficent: Mistress of Evil”.

Përmes një postimi në Twitter, Bebe ka bërë të ditur se kënga është dedikim për tenisten Serena Williams,

“E kam shkruar ‘You Can’t Stop The Girl’ për Serena Williams. Isha në studio një natë dhe dëgjova për të teksa shfaqej në US Open e veshur me fund të shkurtër pas kundërthënieve lidhur me veshjen e ngushtë sportive. Kështu që u frymëzova”, ka shkruar ajo.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...