Shpenzimet marramendëse të Loredanës, shikojeni çfarë ka blerë! - Bota Sot
Shpenzimet marramendëse të Loredanës, shikojeni çfarë ka blerë!

Mediale Vip

Shpenzimet marramendëse të Loredanës, shikojeni çfarë ka blerë!

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 10:40
Loredana

Loredana Zefi, që prej muajit Maj kur shpërtheu skandali me çiftin zviceran, është komentuar shumë për jetën e saj luksoze.

Shpenzimet në veshje e vetura iu atribuan parave të zonjës Petra megjithatë këto shpenzime marramendëse nuk po ndalen përkundër bllokimit të xhirollogarive dhe hetimit nga autoritetet e shtetit helvetik.

Reperja, Loredana ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjete sociale ‘bishën’ më të re, një orë luksoze ‘Rolex’, tejet e shtrenjtë.

Image

Pra, vlera e kësaj ore tejkalon dhjetëra mijëra euro.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...