Shumë shpejtë dasëm në estradën shqiptare - Bota Sot
Shumë shpejtë dasëm në estradën shqiptare

Mediale Vip

Shumë shpejtë dasëm në estradën shqiptare

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 12:56
Skerdi Ago

Artisti shqiptar, Skerdi Ago dhe Vesa Rama,moderatorja e njohur, së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Reperi përmes një bisede me ndjekësit e tij në Instagram ka treguar se gjithçka në lidhje me çiftin filloi në Instagram.

I pyetur se a do të bëjnë dasëm, Skerdi tha, “po bashkë edhe me bebin“.

Image

Kujtojmë që kënga e fundit e Skerdit është “Goodbye”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...