Cardi B dhe Offset kanë përvjetorin e martesës - Bota Sot
Cardi B dhe Offset kanë përvjetorin e martesës

Mediale Vip

Cardi B dhe Offset kanë përvjetorin e martesës

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 14:54
Cardi B dhe Offset

Reperja e njohur Cardi B, ka dy vite që është martuar me Offset.

Këtë e bëri të ditur vet reperja me anë të një postimi në rrjetin social Facebook.

“Urime përvjetori i martesës bashkëshort. Ne jemi duke vazhduar të mësohemi dhe të rritemi”.

“Për këtë është martesa”,ka shkruar Cardi në Instagram.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...