“Do bëj dasmë”, Isli Islami zbulon planet e martesës - Bota Sot
“Do bëj dasmë”, Isli Islami zbulon planet e martesës

Mediale Vip

“Do bëj dasmë”, Isli Islami zbulon planet e martesës

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 15:17
Isli Islami

Moderatori i njohur, Isli Islami, është treguar gjithnjë i mbyllur përsa i përket jetës së tij private. Por i ftuar në emisionin “Pasditja ime”, duket se ka bërë një përjashtim.

Gjatë intervistës, Isli ka vendosur që të flasë për planet e së ardhmes, mes të cilave përfshihet dhe martesa. Moderatori është shprehur se do të bëjë dasmë, madje prej kohësh e ka menduar sesi dëshiron që të jetë e organizuar.

“Që ta dish ti dhe po ta them ty për herë të parë, unë e kam ndarë si do e kem ceremoninë që para shumë vitesh, e kam të ndarë”, u shpreh ai kur u pyet për ceremoninë martesore.

Por Isli nuk zbuloi nëse ishte në një lidhje dashurie, por për martesën ka menduar prej kohësh dhe me detaje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...