Alban Skënderaj hap arkivat e fëmijërisë, shikojeni si dukej - Bota Sot
Alban Skënderaj hap arkivat e fëmijërisë, shikojeni si dukej

Mediale Vip

Alban Skënderaj hap arkivat e fëmijërisë, shikojeni si dukej

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 19:36
Alban Skënderaj

Alban Skënderaj është kthyer prapa në kohë, duke publikuar fotografi nga fëmijëria.

Alban Skënderaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, me të cilën është kthyer prapa në kohë.

Kjo fotografi e këngëtart ishte shkrepur gjatë pushimeve të tij në bregdet, e që me aparat ai ishte munduar të bënte një selfie.

Image

“Keshtu dilnin selfie-t ne vitet 90 ”, ka shkruar ai.

Për ndryshe, Alban Skënderaj do të mbajë koncert recital në Tiranë më 27 dhe 28 shtator.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat