Besnik Qaka gati për të ‘kallë’ dasmën e Bleros dhe Afronës - Bota Sot
Besnik Qaka gati për të ‘kallë’ dasmën e Bleros dhe Afronës

Mediale Vip

Besnik Qaka gati për të ‘kallë’ dasmën e Bleros dhe Afronës

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 19:40
Besnik Qaka

Blero dhe Afrona sot lidhin martesë.

Blero Muharremi dhe Afrona Dika pas shumë vitesh në lidhje sot kurorëzojnë martesë në një nga resortet në Shqipëri.

Dhe në mesin e shumë të ftuarve nga bota e shoubizit i pranishëm është edhe këngëtari Besnik Qaka që tani vetëm se është nisur drejt Shqipërisë.

Image

Këtë e ka bërë të ditur vetë ai me anë të një postimi të bërë në Instagram ku ka shkruar “A po na pritni, se po vimë me djeg vendin”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...