Gashi synon ‘Grammy-n’ me albumin e ri - Bota Sot
Gashi synon ‘Grammy-n’ me albumin e ri

Mediale Vip

Gashi synon ‘Grammy-n’ me albumin e ri

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 21:06
Gashi

Gashi i ka vënë vetes synime të mëdha pas publikimit të albumit.

Gashi dje publikoi albumin e tij të parë në karrierë dhe këngët e tij po dëgjohen anë e mbanë botës.

Pas 24 orëve të suksesshme tani reperi me prejardhje nga Kosova ka synim ‘Grammy-n’.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

What if the album goes # 1 and We end up winning a Grammy?

A post shared by GASHi (@gashi) on

Në një postim të bërë në Instagram ai ka shkruar ‘Çfarë nëse përfundojmë në pozitën e parë, dhe fitojmë ‘Grammy’.

Momentalisht albumi i Gashit renditet e katërta në platformën e Spotify.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...