Blero pas kurorëzimit: Jam mashkulli më me fat në botë - Bota Sot
Blero pas kurorëzimit: Jam mashkulli më me fat në botë

Mediale Vip

Blero pas kurorëzimit: Jam mashkulli më me fat në botë

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 23:41
Afrona dhe Blero

Blero ndihet mashkulli më me fat që pranë tij ka një grua si Afrona.

Pas lidhjes pesë vjeçare Blero dhe Afrona sot i dhanë fund beqarisë, në praninë e qindra personave çifti i thanë ‘Po’ njëri tjetrit dhe kurorëzuan dashurinë e tyre.

Menjëherë pas lidhjes së martesës këngëtari ndau një fotografi me gruan e tij ku u shpreh si mashkulli më me fat në botë që pjesën e mbetur të jetës do e kaloj me Afronën.

Në imazhin e publikuar ai mori edhe një seri urimesh nga fytyra të njohura për publikun ndër ta është edhe futbollisti Granit Xhaka me të cilin gëzon raporte të mira.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

the most luckiest man alive #tildeathdouspart

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...