"Je eskortë", Kejvina Kthella ironizon ndjekësit: Qaj çdo ditë - Bota Sot
"Je eskortë", Kejvina Kthella ironizon ndjekësit: Qaj çdo ditë

Mediale Vip

"Je eskortë", Kejvina Kthella ironizon ndjekësit: Qaj çdo ditë

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 07:11
Kejvina Kthella

Nëse hyni në Instagram dhe kërkoni emrin e Kejvina Kthellës, do të shihni foto tepër seksi dhe provokuese. Për këtë merr komente nga më të ndryshmet, disa e pëlqejnë, disa e kritikojnë, ndërsa të tjerë e shajnë.

Në intervistën për "Mos i fol shoferit", Kejvina ironizoi ndjekësit kur u pyet se si reagoi kur e quajtën 'eskortë'.

Kejvina Kthella: Jam mërzitur shumë! Qaj cdo ditë. Nuk më intereson fare. Mund të përgjigjem ndonjëherë ti tregoj vendin.

Pyetje: I fshin komentet?

Kejvina Kthella: I fshij ndonjëherë se tregohen vulgarë. Dua të them dicka. Është bo pak në Shqipëri kështu, dalim ne, thonë obobo. Kanë dalë të tjera para nesh dhe sot quhen ikona.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...