Geti tregon se kush është vajza që ‘shkaktoi’ tërmetin në Shqipëri - Bota Sot
Geti tregon se kush është vajza që ‘shkaktoi’ tërmetin në Shqipëri

Mediale Vip

Geti tregon se kush është vajza që ‘shkaktoi’ tërmetin në Shqipëri

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 10:59
Geti

Tërmeti i ditës së djeshme në Shqipëri ka ‘pushtuar’ edhe internetin.

Solidarizimi, por gjithashu edhe shakatë po vërehen gjithandej në rrjetet sociale duke e bërë këtë ndodhi të rëndë paksa më relaksuese.

E në këto ‘shaka’ është përfshirë edhe reperi Getoar Selimi.

Geti i ka lënë një koment Luana Vjollcës, kunatës së tij, në një fotografi që ajo ka postuar.

Në këto foto Luana shihet në një set profesional që ka realizuar për revistën angleze GlobalWoman.co, në të cilat me të vërtetë shkëlqen.

Dhe Geti i ka shkruar: “Ti e paske bo tërmet”, duke dashur të shprehë se sa ‘bobatike’ duken fotografitë që ajo ka postuar pak momente para tërmetit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...