Leonora Jakupi merr gjithë vëmendjen në dasmën e Bleros dhe Afronës - Bota Sot
Leonora Jakupi merr gjithë vëmendjen në dasmën e Bleros dhe Afronës

Mediale Vip

Leonora Jakupi merr gjithë vëmendjen në dasmën e Bleros dhe Afronës

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 12:22
Leonora Jakupi

Kanë qenë të shumtë te ftuarit nga estrada në dasmën e Bleros dhe Afrona.

Ne mesin e tyre ka qenë dhe këngëtarja Leonora Jakupi e cila me nje fustan elegant ka marrë gjithë vëmendjen me paraqitjen e saj.

E veshur me fustan të zi dhe e rregulluar deri në detaj, Leonora u shfaq e mrekullueshme.

Image

Ndryshe, në dasmë janë parë dhe Labinot Gashi me bashkëshorten, Qëndresën, Liberta Sahiu, Korab Shaqiri me bashkëshorten, Lulëkaçelen.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...