Genta Ismajli nuk heziton,linjat trupore në top formë i ekspozon - Bota Sot
Genta Ismajli nuk heziton,linjat trupore në top formë i ekspozon

Mediale Vip

Genta Ismajli nuk heziton,linjat trupore në top formë i ekspozon

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 13:47
Genta Ismajli

Genta Ismajli është një këngëtare që tash e shumë vite qëndron në mesin e më të mirave në estradën muzikore shqiptare.

Kohëve të fundit, Gentën nuk e kemi parë aq të aktivizuar me projektet muzikore siq ishim mësuar më parë, por ajo ende vazhdon të jetë një këngëtare e preferuar për shumë fansa.

Madje kohëve të fundit u përfol shumë për një shtatzani të mundshme të këngëtares, por ajo me anë të disa InstaStory, ka ekspozuar linjat trupore në formën më të mirë, duke mos i zhgënjyer fansat e saj.

Image

Kujtojmë që kënga e fundit nga Genta u publikuar diku 5 muaj më parë me titull ‘Zjarr’ dhe u prit mjaft mirë nga publiku. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...