Meda dhe Lulja ‘ndezin’ atmosferën në dasmën e Bleros, publikohet video - Bota Sot
Meda dhe Lulja ‘ndezin’ atmosferën në dasmën e Bleros, publikohet video

Mediale Vip

Meda dhe Lulja ‘ndezin’ atmosferën në dasmën e Bleros, publikohet video

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 16:34
Meda dhe Lulja

Meda si kurrë më parë ka krijuar atmosferë pranë bashkëshortes në dasmën e kolegut të tij këngëtar.

Këngëtari Blero Muharremi mbrëmjen e djeshme e ka kurorëzuar dashurinë me Afronën me martesë.

Çifti kishin ftuar një numër të madh të njerëzve për t’i shoqëruar në natën e tyre më të rëndësishme, e ishin të shumtë emrat e njohur të estradës ata që kishin shkuar në dasmë.

Ndër ta Meda së bashku me bashkëshorten e tij Lulen me të cilën edhe e kanë ‘ndezur’ atmosferën.

Kjo vihet re nga video që ua sjellim në vazhdim.

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...