Për çka e mori malli Taynën gjatë qëndrimit në Amerikë? - Bota Sot
Për çka e mori malli Taynën gjatë qëndrimit në Amerikë?

Mediale Vip

Për çka e mori malli Taynën gjatë qëndrimit në Amerikë?

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 18:23
Tayna

Tayna po numëron ditët e fundit të pushimeve.

Pas një vere tejt të ngjeshur me koncerte dhe projekte të shumta, Tayna ka udhëtuar drejtë SHBA-s për disa ditë pushimi.

Gjatë qëndrimit të saj në Shtetet e Bashkuara ajo po shoqërohet nga modelja shqiptare Vildane Zeneli.

Për gjatë kësaj periudhe reperen e ka marr malli për fansat e saj, dhe mezi pret të filloj sërish me koncerte.

Në një postim në Instastory ajo ka shkruar ‘Menzi po pres, më ka marr malli për shfaqjet dhe fansat e mi”.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...