Butrint Imeri si të gjithë ne, ky është reagimi i tij kur kupton se nesër është e hënë

Mediale Vip

Butrint Imeri si të gjithë ne, ky është reagimi i tij kur kupton se nesër është e hënë

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 18:27
Butrint Imeri

Butrint Imeri ‘urren’ të hënat.

Butrint Imeri është një këngëtarët më të suksesshëm dhe kjo ka bërë këngëtarin të ndiqet shumë në rrjete sociale ku ai poston vazhdimisht, shkruan lajmi.net.

Ai momente më parë ka ndarë një imazh në llogarinë e tij në Instagram ku është shfaqur i ‘mërzitur’, dhe pranë fotos ka lënë shkrimin ‘Kur po e di që nesër e hane’.

Ndryshe, kënga e fundit e tij është në bashkëpunim me Nimo, kënga e cila titullohet ‘Dream Girl’ tani numëron më shumë se tetë milionë klikime në Youtube. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kur po e di qe neser e hane..

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat