Kush kapi lulet në dasmën e Afronës dhe Bleros? - Bota Sot
Kush kapi lulet në dasmën e Afronës dhe Bleros?

Mediale Vip

Kush kapi lulet në dasmën e Afronës dhe Bleros?

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 18:33
Blero dhe Afrona

Dje Blero dhe Afrona i dhanë fund beqarisë.

Blero dhe Afron që nga dje janë edhe mund t’i quajmë edhe zyrtarisht burrë e grua.

Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në praninë e qindra të ftuarve ku nuk munguan as fytyra nga bota e shoubzit.

Tradita e hedhjes së luleve ka vazhduar edhe në dasmën e Bleros dhe Afronës.

Bukuroshja ka hedhur buqetën me lule , teksa ato i ka kapur vëllai i saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...