Capital T: Kurrë mos hiqni dorë nga ëndrrat - Bota Sot
Capital T: Kurrë mos hiqni dorë nga ëndrrat

Mediale Vip

Capital T: Kurrë mos hiqni dorë nga ëndrrat

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 21:18
Capital T

Capital T ka një udhëzim për fansat e tij.

Capital T këtë të premte mbajti koncertin ‘Time Capsule’ një organizim ky që do mbete gjatë në mendjen e publikut shqiptar.

Këngëtari kishte dhuruar spektakël me këngët e tij për mijëra të pranishëm, bashkë me të dhuruan performanca të mira edhe Yll Limani, Alban Skenderaj dhe Majki.

Tani me një postim të bërë në Instagram, Trimi falënderoi të gjithë të pranishmit dhe udhëzoj fansat e tij të mos heqin dorë nga ëndrrat e tyre pasi me punë gjithçka arrihet. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...