Jonida Vokshi momente intime me bashkëshortin - Bota Sot
Jonida Vokshi momente intime me bashkëshortin

Mediale Vip

Jonida Vokshi momente intime me bashkëshortin

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 23:12
Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi javën e kaluar i dhanë fund beqarisë, çifti lidhën kurorë në Shqipëri ku të pranishëm ishin qindra persona.

Tani dyshja kanë udhëtuar për muaj të mjaltit dhe duket po kalojnë momentet më të mira në jetën e tyre.

Minuta më parë aktroja publikoi një fotografi në llogarinë e saj në Instagram ku shihet pranë burrit të saj të cilin kishte puthur dhe ka ‘harruar’ të ja fshijë buzëkuqin. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...