A është ky postim i Keisit një dedikim për Stresin?

Mediale Vip

A është ky postim i Keisit një dedikim për Stresin?

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 23:44
Keisi dhe Stresi

Keisi dhe Stresi në momentin kur u mendua se po shkojnë drejt martesës, i dhanë fund lidhjes së tyre.

Edhe pse kaluan javë nga ndarja e tyre artistët vazhdojnë të tërheqin vëmendjen e mediave rozë me veprimet e tyre.

Gjatë ditës së sotme Keisi ka publikuar një fotografi në Instastory nga një serial turk ku shkruante ‘Ti njollose dashurinë tonë’ a është ky një dedikim për ish të dashurin? 

Image


 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat