‘Zoti i pastë në mbrojtje shqiptarët’ Angela Martini poston foton pikëlluese pas tërmetit

Mediale Vip

‘Zoti i pastë në mbrojtje shqiptarët’ Angela Martini poston foton pikëlluese pas tërmetit

Më: 23 shtator 2019 Në ora: 00:15
Angela Martini

Tërmetet e një pas njëshmë që goditën vendin kanë tronditur mbarë opinionin publik. Në rrjetet sociale kanë qarkulluar momente nga më të vështirat me të cilët banorët e kryeqytetit dhe Durrësit u përballën.

Nuk mbetën pa reaguar dhe personat Vip. Ndër ta është dhe Angela Martini e cila me një foto emocionuese të një familje të bashkuar ka shprehur keqardhje për situatën.

‘Sapo mësova për tërmetin e fortë që tronditi dje Durrësin, Tiranën, Shqipërinë time. Uroj me zemër sa më pak dëme… Zoti i pastë në mbrojtje shqiptarët!’ ka shkruar ajo krak një prej fotove që ka qarkulluar në rrjet pas tërmetit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat