Blero pranë fotos me Tarën: Kush ka çikë, botën ka

Mediale Vip

Blero pranë fotos me Tarën: Kush ka çikë, botën ka

Më: 23 shtator 2019 Në ora: 08:39
Blero, Tara

Blero i ka thënë dy fjalë pranë fotos me vajzën e tij Tarën.

Këngëtari Blero dhe partnerja e tij Afrona ditë më parë e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

E pranishme në dasmë ka qenë edhe vajza e këngëtarit me të cilën sigurisht se edhe ka shkrepur disa fotografi.

Një prej tyre Blero e ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram pranë të cilës i ka shkruar disa fjalë dedikim për Tarën.

“Kush ka çikë botën ka”, ka shkruar ai ku shihet duke e puthur vajzën.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

kush ka cike boten ka ❤️

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat