Vjen Donelipo, e treta e tij quhet " Air Force 1" - Bota Sot
Vjen Donelipo, e treta e tij quhet " Air Force 1"

Mediale Vip

Vjen Donelipo, e treta e tij quhet " Air Force 1"

Nga: M.Gj Më: 30 shtator 2019 Në ora: 16:10
Donelipo

"Air Force 1" quhet projekti i tij i treti muzikor ku shihet serioziteti dhe stili i tij ende më i fortë duke trembur edhe artistët Big.

Ky është këngëtari me origjinë nga Gjilani por që jeton në Gjermani Donelipo i cili sapo ka lansuar këngën e tij me klip punuar mjeshtërisht nga ArtFabe e një super tekst krijuar nga vetë ai e me muzikë nga Don Gima. Klipi sapo ka dalë në Youtube e po pëlqhet mjaft.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...