Kim Kardashian uron grimerin shqiptar për ditëlindje - Bota Sot
Kim Kardashian uron grimerin shqiptar për ditëlindje

Mediale Vip

Kim Kardashian uron grimerin shqiptar për ditëlindje

Më: 1 tetor 2019 Në ora: 16:19
Kim Kardashian

Sot feston ditëlindjen grimeri shqiptarë me famë botërore, Mario Dedivanovic.

Ai u bë më së shumti i njohur si grimeri personal i një prej femrave më të famshme dhe më seksi në botë, Kim Kardashian.

Dhe me këtë rast nuk ka munguar as urimi i ylli të njohur televiziv e cila ka shfrytëzuar Instagramin për të uruar Marion.

Image

“Urime ditëlindja për një dhe të vetmin, miku im për jetë! Të njoh për më shumë se një dekadë, je njeriu më besnik që njoh. E rrallë të gjej si ti, të dua përgjithmonë”, ka shkruar Kim.

Kujtojmë që Mario kohë më parë ka vizituar edhe Shqipërinë dhe Kosovën ndërsa me krenari tregon për prejardhjen shqiptare.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...