Endri Prifti: Më morën 15 milionë, tani më kërkojnë 30 mijë euro. Lojërat e fatit… - Bota Sot
Endri Prifti: Më morën 15 milionë, tani më kërkojnë 30 mijë euro. Lojërat e fatit…

Mediale Vip

Endri Prifti: Më morën 15 milionë, tani më kërkojnë 30 mijë euro. Lojërat e fatit…

Më: 2 tetor 2019 Në ora: 11:25
Endri Prifti

Mëngjesin e sotëm, këngëtari i njohur korçar Endri Prifti, ka surprizuar me postimin e tij të fundit në ‘Instagram’. Ai ka shpërndarë një foto të tij të shoqëruar me një mesazh të rëndësishëm për Presidentin Ilir Meta dhe Kryeministrin Edi Rama. Ai shfaqet mjaft i shqetësuar për mjaft fenomene kriminale në Shqipëri. Endri shprehet se i dhimbsen fëmijët e të gjithë shqiptarëve që po rriten mes shumë problemeve si kumari, kanaleve me përmbajtje erotike etj. Këngëtari i shton thirrjes së tij edhe fakte nga jeta personale dhe kërkon të merren masa urgjente. Më poshtë mund të lexoni postimin e Endrit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...