Harrojeni Ritën, motra e saj do t’ju mahnit me bukurinë e saj - Bota Sot
Harrojeni Ritën, motra e saj do t’ju mahnit me bukurinë e saj

Mediale Vip

Harrojeni Ritën, motra e saj do t’ju mahnit me bukurinë e saj

Më: 2 tetor 2019 Në ora: 15:30
Rita Ora

Këngëtarja shqiptare Rita Ora njihet për muzikën e saj me të cilën ka bërë për vete miliona fansa kudo në botë.

Ajo përveç muzikës, vëmendje të madhe në media ka edhe për paraqitjet e saj si dhe jetën e saj private.

Publiku  interesohet edhe për familjarët e saj, të cilët këngëtarja herë pas here i publikon në rrjete sociale.

Kështu ka bërë së fundmi, kur ka publikuar një fotografi të motrës së saj Elenës, e cila duket në formë shumë të mirë.

Motra ime e mrekullueshme ka shkruar Rita në mbishkrimin e fotografisë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...