A do jetë Rudina Xhunga në televizion këtë sezon? Ja si qëndron e vërteta - Bota Sot
A do jetë Rudina Xhunga në televizion këtë sezon? Ja si qëndron e vërteta

Mediale Vip

A do jetë Rudina Xhunga në televizion këtë sezon? Ja si qëndron e vërteta

Më: 3 tetor 2019 Në ora: 06:40
Rudina Xhunga

Prej disa kohësh qarkullojnë lajmet që Rudina Xhunga dhe emisioni i saj Dritare në News24 nuk do të jenë më këtë sezon dhe shkak është bërë Sokol Balla.

Në një intervistë me Jonida Shehun në Soiree, Rudina është pyetur se si qëndron kjo e vërtetë dhe cilat janë planet e saj për këtë sezon.

“Jam në proces diskutimi për sezonin e ri edhe pse sezonin e ri mund të them që e kam nisur, pasi unë jam edhe në YouTube. Sapo isha në Londër me një intervistë të mirë të një djalë të mencuar. Në tetor kam një plan tjetër, ndërsa në dhjetor do të jem tek Anri Sala”, ka thënë Rudina.

E pyetur nëse Rudinën do e shohim në Neës24 këtë sezon ajo është shprehur: “Nuk kam qejf të ndryshoj shumë. Më pëlqen zhvillimi brenda një gjëje që je.
Unë jam me mendimin që zhvillohu aty ku je dhe jep më të mirë, por mos prit shumë”, ka përfunduar gazetarja e njohur, duke mos thënë një përgjigje të qartë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...