“Nuk më kënaqte në shtrat”, Erjona vjen me një tjetër deklaratë për Blerim Xhemajlin - Bota Sot
“Nuk më kënaqte në shtrat”, Erjona vjen me një tjetër deklaratë për Blerim Xhemajlin

Mediale Vip

“Nuk më kënaqte në shtrat”, Erjona vjen me një tjetër deklaratë për Blerim Xhemajlin

Më: 4 tetor 2019 Në ora: 15:32
Erjona Sulejmani dhe Blerim Xhemajli

Erjona Sulejmani ka disa fjalë për ish-bashkëshortin.

Erjona Sulejmani bukuroshja që njihet për lidhjen disa vjeçare me ish përfaqësuesin e kombëtares zvicerane Blerim Xhemajlin, ka dalë me një tjetër deklaratë.

Kujtojmë se vite më parë modelja kishte thënë se ‘futbollistët nuk janë të mirë në shtrat” duke ju referuar martesës me futbollistin.

Tani ajo u pyet nga fansat nëse do rikthehej sërish tek futbollisti ajo tha “Nuk e pëlqej t’i përsëris gjërat disa herë, nuk besoj tek supa që ngrohet disa herë, ne e respektojmë njëri tjetrin si prindër të djalit Luanit”. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat