Nora Istrefi mbështet publikisht këtë kandidate në garën për deputete - Bota Sot
Nora Istrefi mbështet publikisht këtë kandidate në garën për deputete

Mediale Vip

Nora Istrefi mbështet publikisht këtë kandidate në garën për deputete

Më: 4 tetor 2019 Në ora: 18:09
Nora Istrefi

Nora Istrefi ka treguar publikisht se kë e mbështet për deputete në këto zgjedhje.

Nora Istrefi nuk kishte si t’i shpëtonte ‘përzierjes’ në politkë në këtë kohë fushate.

Në postimin e fundit, këngëtarja publikoi fotografinë e Geta Beqës, kandidate për deputete në listën e Partisë Demokratike të Kosovës.

Image

Ndryshe, Istrefi dhe Beqa janë shoqe të ngushta tash e sa vite, ndërsa raportet e tyre qëndrojnë njëjtë edhe tani.

Kujtojmë se zgjedhjet e parakohshme parlamentare në Kosovë do të mbahen të dielen (6 tetor).

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat