Efehan mbushi pesë muaj, Almeda poston imazhin prekës nga momenti i lindjes - Bota Sot
Efehan mbushi pesë muaj, Almeda poston imazhin prekës nga momenti i lindjes

Mediale Vip

Efehan mbushi pesë muaj, Almeda poston imazhin prekës nga momenti i lindjes

Më: 5 tetor 2019 Në ora: 19:38
Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman pesë muaj më parë u bënë prindër për herë të parë

Almeda Abazi ka publikuar portretin e bukur familjar.

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman pesë muaj më parë u bënë prindër për herë të parë.

Bukuroshja shqiptare në pesëmujorin Efehanit, ka publikuar një fotografi emocionuese, nga momenti i lindjes së tij.

Në foto ajo shfaqet me djalin në krahë, teksa pranë tij gjendet bashkëshorti, Tolgahan si dhe mjekja që asistoi në lindje.

Image

“Efehan është pesë muaj sot”, ka shkruar Almeda sipër fotos.

Për ndryshe, ditë më parë, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman vizituan Kosovën dhe Shqipërinë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...