Vajzat dikur “çmendeshin” pas tij, por ja si duket Lukas si 47 vjeçar - Bota Sot
Vajzat dikur “çmendeshin” pas tij, por ja si duket Lukas si 47 vjeçar

Mediale Vip

Vajzat dikur “çmendeshin” pas tij, por ja si duket Lukas si 47 vjeçar

Më: 5 tetor 2019 Në ora: 22:39
Murlio Benici

Ndryshimi i aktorit Murlio Benici i cili te na u bë i njohur me rolin e “Lukasit”, është një ndër aktorët që ka bërë bujë të madhe te publiku, gjatë kohës së transmetimit të serialit “Kloni”.

Kanë kaluar shumë vite nga transmetimi i këtij seriali, dhe “Lukasi” ka pësuar shumë ndryshme në dukjen e tij. Aktori ka lindur me 13 korrik të vitit 1972, pra tani ka 47 vjet.

Lukasi është martuar me aktoren e famshme braziliane Debora Falabella, e cila në serial luante rolin e vajzës së tij, Mel.

Se si duket tani aktori mund ta shihni në fotot më poshtë. Seriali “Kloni” ishte njëri prej serialeve më të pëlqyer.

I ndërtuar mbi një dramë të bukur, që ka trajtuar edhe fenomenin shkencor të klonimit, ka bërë që një numër i madh i shikuesit ta përcjellin atë me kureshtje deri në episodin e fundit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...