Lumja plot elegancë, shkon për të votuar - Bota Sot
Lumja plot elegancë, shkon për të votuar

Mediale Vip

Lumja plot elegancë, shkon për të votuar

Më: 6 tetor 2019 Në ora: 11:49
Hashim Thaçi së bashku me bashkëshorten e tij, Lumnijen

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi së bashku me bashkëshorten e tij ka hedhur votën në shkollën “Faik Konica” në kryeqytet.

Lumnije Thaçi, bashkëshortja e presidentit të vendit është dukur më elegante se asnjëherë më parë gjatë ditës së sotme.

Ajo kishte të veshur një fustan ngjyrë hiri që i shkonte tej mase.

Image

Vlen të theksohet se bashkë me presidentin dhe bashkëshorten e tij nuk ishte për të votuar biri i tyre, Endrit Thaçi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...