Marina Vjollca elegante dhe seksi në paraqitjen e fundit - Bota Sot
Marina Vjollca elegante dhe seksi në paraqitjen e fundit

Mediale Vip

Marina Vjollca elegante dhe seksi në paraqitjen e fundit

Më: 6 tetor 2019 Në ora: 13:28
Marina Vjollca

Marina Vjollca duket shumë joshëse.

Moderatorja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, ka ‘mahnitur’ të gjithë me paraqitjen e saj të fundit.

Ajo u rikthye fuqishëm me emisionin e saj pas një pauze dhe veshja që ka zgjedhur për ta bërë këtë rikthim ka marrë gjithë vëmendjen.

Image

Marina ka treguar këmbën seksi derisa komentet pozitive nuk kanë mugnuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat