Del një video ku Ledri puthet e kërcen me një femër - Bota Sot
Del një video ku Ledri puthet e kërcen me një femër

Mediale Vip

Del një video ku Ledri puthet e kërcen me një femër

Më: 6 tetor 2019 Në ora: 15:16
Ledri

Prej kohësh Ledri Vula përflitej për një lidhje romantike me një vajzë të quajtur Sara.

Profili i saj mbahej disi sekret në rrjetet sociale dhe të vetmet foto që qarkullonin online, ishin ato ku çifti ishte kapur mat nga paparacët.

Por tashmë, Sara Hoxha, vajza që nuk i përket botës së televizionit, ka hapur profilin e saj në Instagram.

Dhe mbrëmë Ledri ishte i ftuar bashkë me partneren e tij Sara Hoxha, në dasmën e vëllait të Gjikos.

Të dy postuan mbrëmë foto e video pa njëri-tjetrin në profilet përkatëse në Instagram.

Por në një video të publikuar nga një faqe fansash e reperit, çifti shfaqej më i dashuruar se kurrë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Upssss😍

A post shared by memes_for_ledri-qikaledritedit (@24h_ledrivula) on

Në momentin që të gjithë po kërcenin në pistë bashkë me çiftin e sapomartuar, Ledri shkoi menjëherë të Sara, e kapi atë prej beli dhe të dy nisën të kërcenin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...