Kështu na thotë ‘mirëmëngjes’ Luana Vjollca - Bota Sot
Kështu na thotë ‘mirëmëngjes’ Luana Vjollca

Mediale Vip

Kështu na thotë ‘mirëmëngjes’ Luana Vjollca

Më: 7 tetor 2019 Në ora: 11:03
Luana Vjollca

Luana Vjollca po u qëndron pranë fansave të saj.

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur, Luana Vjollca, u ka qëndruar pranë fansave të saj edhe sot.

Ajo me ta në Instagram e ka ndarë një postim ku u thotë ‘mirëmëngjes’. Luana kishte zgjedhur të vishet shumë sportive dhe duket me shumë stil.

Image

Sa i përket angazhimit të saj si në punën si moderatore ashtu edhe këngëtare, pranon duartrokitje të shumta nga publiku dhe njihet si një femër punëtore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...