Pak ditë pas lindjes së katërt, Ariana Fejzullahu habit me format perfekte trupore - Bota Sot
Pak ditë pas lindjes së katërt, Ariana Fejzullahu habit me format perfekte trupore

Mediale Vip

Pak ditë pas lindjes së katërt, Ariana Fejzullahu habit me format perfekte trupore

Më: 7 tetor 2019 Në ora: 22:56
Ariana Fejzullahu

Në 25 shtator Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, Ariana, u bekuan me një tjetër fëmijë.

Çifti i njohur i showbiz-it u bënë prindër të një vajze, të cilën e pagëzuan me emrin Ana. Pak orë pas lindjes ata publikuan në rrjete sociale foto të vajzës, duke treguar se ajo është një vogëlushe shumë e ëmbël.

Ndërsa ditën e sotme Ariana ka postuar një tjetër foto në të cilën shihet duke shëtitur vajzën me karrocë.

Image

Këtë herë Ana nuk duket në imazhin e postuar, ndaj gjithë vëmendjen e ka marrë Ariana. Bashkëshortja e këngëtarit shihet në formë të shkëlqyer fizike dhe duket se pas lindjes e ka marrë veten shumë shpejt.

Këtë gjë ja kanë vënë në dukje edhe ndjekësit e saj, të cilët shprehen se u vjen mirë që ajo duket në formë perfekte. Kujtojmë se Ariana dhe Ermal Fejzullahu kanë edhe tre fëmijë të tjerë Era, Arti dhe Buna.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...