“Bukuri që të merr frymën”, Oriola Marashi shkëlqen në foto-sesionin e fundit - Bota Sot
“Bukuri që të merr frymën”, Oriola Marashi shkëlqen në foto-sesionin e fundit

Mediale Vip

“Bukuri që të merr frymën”, Oriola Marashi shkëlqen në foto-sesionin e fundit

Më: 8 tetor 2019 Në ora: 20:35
Oriola Marashi

Të gjithë mahnitemi nga format e saj të bukura dhe super seksi. Modelja Oriola Marashi di si të tërheqë vëmendjen me fotot që ajo poston herë pas here në rrjetet sociale.

Po t’i hidhni një sy fotos së fundit të publikuar nga Oriola në ‘Instagram’, menjëherë spikat fustani që i nxjer në pah format e saj  ‘hot’.

“Na more frymën”, është një koment që spikat në foto. Por postimi ka marrë mijëra klikime e shumë komente e komplimenta të tjera.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...