Kim Kardashian dëshiron të takohet me aktivisten suedeze Greta Thunberg - Bota Sot
Kim Kardashian dëshiron të takohet me aktivisten suedeze Greta Thunberg

Mediale Vip

Kim Kardashian dëshiron të takohet me aktivisten suedeze Greta Thunberg

Më: 8 tetor 2019 Në ora: 23:35
Kim Kardashian

Kim Kardashian, ylli televiziv, ka thënë se ajo do të dëshironte të kishte një dark me aktivistën suedeze Greta Thunberg.

Kardashian këtë e tha për Reuters teksa kishte vizitën në Armeni.

“Ajo është vazjë e re kaq  e mahnitshme dhe aq e guximshme, për t’u ngritur në këmbë kundër të rriturve”, ka thënë Kardashian.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...