Pas ndarjes nga Tyler Cameron, Gigi Hadid zgjedh qytetin e Manhattan për t’u larguar - Bota Sot
Pas ndarjes nga Tyler Cameron, Gigi Hadid zgjedh qytetin e Manhattan për t’u larguar

Mediale Vip

Pas ndarjes nga Tyler Cameron, Gigi Hadid zgjedh qytetin e Manhattan për t’u larguar

Më: 8 tetor 2019 Në ora: 23:36
Gigi Hadid dhe Tyler Cameron

Modelja e njohur, Gigi Hadid është parë ditën e sotme duke kaluar kohë me mamanë e saj Yoalnda Hadid në Manhattan. Të dyja ishin veshur në ngjyrë të bardhë, duke tërhequr në një mënyrë vëmendjen e paparacëve. Gigi dhe mamaja e saj u fotografuan teksa hipnin në makinë dhe largoheshin nga vendi ku ndodheshin.

Kujtojmë se vetëm disa ditë më parë u bë publik lajmi se modelja i dha fund lidhjes së saj me Tyler Cameron. Mesa duket pas këtij vendimi Gigi ka vendosur të ndajë më shumë kohë me familjarët e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...