Lady Gaga me një paraqitje interesante, befason fansat - Bota Sot
Lady Gaga me një paraqitje interesante, befason fansat

Mediale Vip

Lady Gaga me një paraqitje interesante, befason fansat

Më: 8 tetor 2019 Në ora: 23:50
Stefani Joanne Angelina Germanotta

Këngëtarja me famë botërore Stefani Joanne Angelina Germanotta, që njihet me emrin artistik “Lady Gaga”, njihet edhe si aktore dhe tekstshkruese.

Ajo karakterizohet si një nga këngëtaret më të veçanta sa i përket paraqitjeve të saj në publik, që janë mjaft të guximshme.

Së fundmi ajo ka publikuar disa fotografi ku shihet me një grim mjaft interesant në fytyrën e saj, duke befasuar fansat.

Image


Kujtojmë që para disa muajsh ajo lansoi projektin “Shallow” në bashkëpunim me Bradley Cooper, e që u përfol se ajo ishte arsyeja pse aktori u nda nga ish gruaja Irina Shayk. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...