Arbana Osmani kaq e dashuruar me të dashurin e ri, nuk i ndahen njëri-tjetrit - Bota Sot
Arbana Osmani kaq e dashuruar me të dashurin e ri, nuk i ndahen njëri-tjetrit

Mediale Vip

Arbana Osmani kaq e dashuruar me të dashurin e ri, nuk i ndahen njëri-tjetrit

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 00:40
Arbana Osmani

Prezantuesja e njohur nga Shqipëria, Arbana Osmani jep përshtypjen se është tejet e dashuruar.  

Eduart Grishaj duket ta ketë bërë për vete atë, dhe njëkohësisht është kaq i dhënë pas saj.

Çifti në fjalë po jetojnë një romancë të paparë.

Derisa kanë pozuar krahë njëri-tjetrit duken si mos më mirë. Është buzëqeshja në fytyrat e tyre, ajo e cila e përshkruan më së shumti lumturinë e tyre!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...