Kështu duket Selena Gomez pa grim - Bota Sot
Kështu duket Selena Gomez pa grim

Mediale Vip

Kështu duket Selena Gomez pa grim

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 06:30
Selena Gomez

Selena Gomezin jemi mësuar ta shohim të grimuar.

Këngëtarja Selena Gomez kujdeset gjithmonë për pamjen e saj të jashtme.

Mirëpo ajo si duket nuk e ka fare problem që të shfaqet e pa grimuar në rrjete sociale. Së fundmi e ka publikuar një foto të tillë.

Tek imazhi i postuar ajo ka pranuar shumë pëlqime dhe duket se arsyeja ka qenë fakti se ka dalë natyrale.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Me, all the time

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...