Pas ndarjes nga burri dhe e dashura, Miley Cyrus shtrihet në spital - Bota Sot
Pas ndarjes nga burri dhe e dashura, Miley Cyrus shtrihet në spital

Mediale Vip

Pas ndarjes nga burri dhe e dashura, Miley Cyrus shtrihet në spital

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 14:49
Miley Cyrus

Miley Cyrus është shtrirë në spital.

Miley Cyrus përmes postimeve të fundit ka bërë të ditur se gjendja e saj shëndetësore nuk është e mirë, andaj është shtrirë në spital.

Ajo publikoi imazhe nga dhoma e spitalit, ku po shërohet, ndërsa tregoi se në këto momente po i qëndron afër e ëma.

Image

Këngëtarja shkroi se po shpreson të shërohet për fundjavë që të jetë e pranishme në “The Ellen Show”.

Kujtojmë se Miley Cyrus ka pak kohë që u nda nga bashkëshorti, ajo nisi romancë me Kaitlynn Carter, por e përfundoi shumë shpejt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...