Mami për herë të parë; sapo pamë barkun e rrumbullakosur të Fatmës! - Bota Sot
Mami për herë të parë; sapo pamë barkun e rrumbullakosur të Fatmës!

Mediale Vip

Mami për herë të parë; sapo pamë barkun e rrumbullakosur të Fatmës!

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 15:12
Fatma

Ka zgjedhur veshjet e gjera, për të ‘kamufluar’ barkun  që po rritet dita ditës; sigurisht jo për të mohuar se është në pritje të ëmbël, por duket se Fatma dëshiron t’i mbajë private ndryshimet që po ndodhin në trupin e saj.

Ndonëse ende nuk e dimë se në ç’fazë të shtatzënisë është moderatorja, pak, orë më parë gazetarja sportive nga Kosova Qeqa Krelani, teksa ka konsumuar një drekë në restorantin e shefave Alfio e Indrit, ka postuar disa video në instastory.

Në restorant dukej se ndodhej edhe ‘nusja e shtëpisë’ Fatma, të cilën e pamë në isntagramin e Qeqas. E veshur me një kostum me vija mami në pritje na ka njohur kështu për herë të parë me barkun e rrumbullakosur.

Image

Fatma dhe Alfio do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë, kur do të mirëpresin në jetën e tyre bebushin frut i dashurisë disa vjeçare të çiftit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...