Arbana dhe Eduarti bashkëjetojnë? Prezantuesja ju zbulon ‘sekretin’ - Bota Sot
Arbana dhe Eduarti bashkëjetojnë? Prezantuesja ju zbulon ‘sekretin’

Mediale Vip

Arbana dhe Eduarti bashkëjetojnë? Prezantuesja ju zbulon ‘sekretin’

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 15:42
Eduart Grishaj dhe Arbana Osmani

Ka jo pak kohë që po përflitet për romancën e bukur të çiftit Eduart Grishaj-Arbana Osmani. Ata po shijojnë historinë e tyre të dashurisë dhe të dy janë munduar që ta bëjnë këtë në privatësi, larg syrit të mediave.

Por mesa duket Arbana dhe Eduarti e kanë çuar lidhjen e tyre në një tjetër nivel.Mendohet se kanë filluar bashkëjetesënnë afërsi të kopshtit botanik.

Ka qenë Bieta Sulo, moderatorja e ‘Ftesë në 5” e cila e ka zbuluar këtë detaj të çiftit përmes një videoje në “Instagram”.

“@arbanao kritikuesja, por edhe mbeshtetja kryesore per realizimin e “Gjyshja”… por ja edhe “ankesat” e para nga bashkejetesa me @eduartgrishaj”, shkruan Bieta.

Pamjet nga shtëpia e madhe e Arbanës na i ka treguar më parë Xhemi shehu me anë të një fotoje që ajo postoi në Instagram.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...